سایت تفریحی سرگرمی فان سرا

پورتال اینترنتی فان سرا

سایت تفریحی سرگرمی فان سرا

پورتال اینترنتی فان سرا

نتیجه نهایی بازی ایران گوام امروز 26 ابان+گل ها

فاطمه حاتمیان | سه شنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۴، ۰۵:۴۵ ب.ظ | ۰ نظر

نتیجه نهایی بازی ایران گوام امروز 26 ابان+گل ها

نتیجه نهایی بازی ایران گوام امروز 26 ابان+گل ها

نتیجه نهایی بازی ایران گوام امروز 26 ابان+گل ها

گل های بازی ایران گوام امروز 26 ابان

دانلود گل های بازی ایران گوام امروز 26 ابان

خلاصه بازی ایران گوام امروز 26 ابان

بازی 2 گل مهدی طارمی-یک گل:رضاییان کامیابی نیا شجاعی و انصاریفدر

بازی با نتیجه 6-0 اتمام رسید


دانلود گل طارمی ؛گوام-ایران

دانلود گل کامیابی نیا ؛گوام-ایران

دانلود گل انصاری فرد؛ گوام-ایران

دانلود گل رامین رضاییان ؛گوام-ایران

دانلود  گل شجاعی؛ گوام-ایران

دانلود گل دوم طارمی؛ گوام-ایران


دانلود خلاصه بازی به صورت کامل

اخراج بیرانوند و دروازه بانی پورقاز مقابل گوام


نتیجه نهایی بازی ایران گوام امروز 26 ابان+گل ها


تیم ملی فوتبال ایران که در حال حاضر صدرنشین گروه چهارم این رقابت هاست، پس از پیروزی شش بر صفر در بازی رفت در حالی در این بازی روبروی گوامی ها قرار خواهد گرفت که سه امتیاز این بازی را برای خود حیاتی می داند. امروز رقیب تیم ملی کشورمان یعنی عمان نیز به میدان خواهد رفت و با توجه به نتایجی که به دست خواهد آمد، باید دید کدام یک از دو تیم ایران و عمان می توانند بر صدرنشینی خود اصرار ورزند.

با گزارش زنده این بازی با ورزش سه همراه باشید.


مرحله مقدماتی جام جهانی، گروه چهارم قاره آسیا، ساعت ٩ ورزشگاه د د دو گوام


داوران:  هو وای‌سینگ - لام نای‌کی‌سام و فوک پونگ‌شینگ از هنگ‌کنگ 


کارت زرد:

دقیقه 36 – اشکان دژاگه از ایران

کارت قرمز:

دقیقه 51 – ماتکین از گوام

دقیقه71 – علی رضا بیرانوند از ایرانایران: 

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، عزت الله پورقاز، رامین رضاییان، میلاد محمدی، آندرانیک تیموریان، کمال الدین کامیابی نیا، اشکان دژاگه (58 علی رضا جهانبخش)، کریم انصاری فرد، مهدی ترابی(44 - مسعود شجاعی) و مهدی طارمی (70 خسرو حیدری).

سرمربی: کارلوس کی‌روش


گوام:

گوام: داگلاس هریچ، الکساندر لی، شان نیکلاو، جاستین لی، ماسون گریمز، ریان گای، جوناهان رومرو، جیسون کانلایف، جان ماتکین، مارلون اواننتز، آندره مالکولم

سرمربی: گری وایت

شرح بازی نیمه اول:


در حالی که تیم ملی کار سختی برای گلزنی به گوام در این نیمه نداشت، توانست دو بار دروازه این تیم را باز کند و با برتری دو گله به رختکن برود. 


تیم ملی که این بازی را با حملات خود آغاز کرد خیلی زود و در دقیقه 12 توانست اولین گل  را وارد دروازه حریف خود کند، پس از این گل نیز تیم ملی به حملات خود ادامه داد و چند بار دروازه حریف را تهدید کرد اما نتوانست به گل برسد تا اینکه بازهم در دقیقه 30 موفق به انجام این کار شد تا با همین نتیجه نیمه اول را به پایان ببرد. مهمترین عملکرد گوامی ها در این نیمه یک ضربه کرنر بود که توسط آنها نواخته شد و به غیر از آن نمی توان گفت گوامی ها توانستند روی دروازه ما خطر بیافرینند. 


باید دید در نیمه دوم شاگردان کی روش گل های زده خود را افزایش می دهند و یا شاگردان گری وایت می توانند گل خورده خود را جبران کنند.

شرح گل‌ها:


0 – 1 (ایران، مهدی طارمی، دقیقه 12) حرکت فوق العاده مهدی ترابی پشت محوطه جریمه گوامی ها با پاس تودر استثنایی وی ادامه یافت و مهدی طارمی نیز با عبور از بین مدافعان گوام خود را به توپ رساند و با بغل پایی دقیق توپ را وارد دروازه گوام کرد.

0 – 2 (ایران، کمال کامیابی نیا، دقیقه 30) پاس رو به بیرون کریم انصاری فرد از محوطه شش قدم گوامی ها با دفع مدافعان آنها روبرو شد اما این توپ روی خط محوطه جریمه به کمال کامیابی نیا رسید و او نیز با ضربه ای محکم در دومین بازی ملی خود، به اولین گل ملی اش دست پیدا کرد.

0 – 3 (ایران، رامین رضاییان، دقیقه 48) پاسکاری ایرانی ها در زمین گوام با حرکات تمرین شده آنها ادامه یافت و پاس پشت پای حرفه ای طارمی با ضربه روپای رضاییان گل سوم را برای ایران به ارمغان آورد.

0 – 4 (ایران، مسعود شجاعی، دقیقه 51) حرکت انفجاری طارمی در محوطه جریمه گوامی ها با خطای بازیکن این تیم یک پنالتی برای ایران داشت و مسعود شجاعی این توپ را به گل چهارم ایران تبدیل کرد.

0 – 5 (ایران، کریم انصاری فرد، 53) حرکتی که رامین رضاییان آغاز کرد را دژاگه با پاسی بی نقص به انصاری فرد تکمیل کرد و انصاری فرد نیز با ضربه ای به موقع گل پنجم تیم ملی را به ثمر رساند.

0 – 6 (ایران، مهدی طارمی، 62) طارمی گلزنی تیم ملی در این جشنواره را ادامه داد، او از پاس کریم انصاری فرد بهترین استفاده را برد و در حالی که مدافعان گوام در خیال آفساید بودند گل ششم را به ثمر رساند.

دقایق حساس:


دقیقه 8 – پاس در عرض اشکان دژاگه در محوطه شش قدم گوامی ها به طارمی رسید اما وی نتوانست از این فرصت استفاده کند. در این لحظه طارمی خود را پرت کرد اما نتوانست به خوبی به توپ ضربه بزند.

دقیقه 19 – ارسال میلاد محمدی را کریم انصاری فرد با ضربه سر به سمت دروازه گوامی ها زد اما او در گل کردن این توپ موفق نبود.

دقیقه 20 – پاس رو به بیرون بازیکنان پشت محوطه جریمه به کامیابی نیا رسید و شوت رو پا و محکم وی از پشت محوطه جریمه اما با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 25 – مهدی ترابی با جا گذاشتن چند بازیکن تیم گوام و به هم ریختن خط دفاعی آنها شوت خود را روانه دروازه این تیم کرد اما این توپ راهی خارج از زمین شد.

دقیقه 36 – کریم انصاری فرد از داخل محوطه جریمه شوت محکمی را روانه دروازه گوام کرد اما این توپ به تیر دروازه آنها برخورد و توپ برگشتی را نیز خود وی به بیرون زد.

دقیقه  60 – اولین شوت گوامی ها در این لحظه نواخته شد و در چهارچوب ایران آمد اما این توپ توسط بیرانوند مهار شد.

حاشیه


*در حالی که استادیوم گوام تنها 4000نفر ظرفیت دارد سکوهای خالی به چشم می خورد تا مشخص شود مردم این کشور چندان علاقه ای به فوتبال ندارند.

*اشکان دژاگه اولین اخطار این بازی را بسیار ساده گرفت، وی نه به دلیل خطا که به خاطر زدن توپ قبل از سوت داور اخطار را گرفت.

*اولین تعویض تیم ملی اجباری بود و مهدی ترابی به دلیل مصدومیت قبل از پایان نیمه اول زمین بازی را ترک کرد.

*داور این بازی 3 دقیقه وقت تلف شده برای نیمه اول محاسبه کرده بود که راس سه دقیقه در سوت پایان نیمه اول دمید.


آقای گل با گل برگشت

شماره 10 تیم ملی بعد از مدت ها به ترکیباصلی برگشت و گل زد تا نشان دهد به روزهای خوبش برگشته است.
آقای گل با گل برگشت
به گزارش "ورزش سه"، کریم انصاری فرد که روزگاری از او به عنوان جانشین شایسته علی دایی در نوک پیکان خط حمله ایران نام برده می شد بعد از مدت ها دوری از اردوهای تیم ملی از سوی کارلوس کی روش در لیست نفرات دعوت شد قرار گرفت تا این شانس را پیدا کند علاوه بر افزایش بازی های ملی دوباره موتور گلزنی در رده ملی را روشن کند. انصاری فرد مقابل ترکمنستان 90 دقیقه روی نیمکت نشست اما در مصاف با گوام به عنوان مهاجم نوک در ترکیب اصلی به میدان رفت و نمایش خوبی هم ارائه داد تا جایی که دهمین گل ملی خود را به ثمررساند و روی حداقل دو گل دیگر هم نقش اساسی را ایفا کرد تا بازگشت شکوهمندانه ای به تیم ملی داشته باشد. کریم انصاری فرداولین گل ملی خود را وارد دروازه ایسلند کرده بود.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
Autosurf Websyndic >